Wyszukaj
Newsletter
Podaj nam swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach

100 lat aktywnego życia albo sekrety zdrowej długowieczności

Książki » Inne

Autor: Siergej Bubnowski
Wymiary: A5
Rok wydania: 2018
Liczba stron: 144
Oprawa: twarda
ISBN: 987-83-65594-25-9
Cena:20.00
Towar niedostępny
masz pytania?

Ta książka pozwoli wam uwolnić się od uzależnienia od lekarstw, polepszyć jakość życia i zachować pragnienie przeżycia stu lat zdrowego i aktywnego życia.

 

Po raz pierwszy w nowej książce wybitnego rosyjskiego lekarza siergieja Michajłowicza bubnowskiego opisane zostały sekrety zdrowej i aktywnej długowieczności. Lekarz, który kiedyś sam zaczął nowe życie po 27 latach korzystania z kul, zaprasza czytelnika, by inaczej spojrzał na system pod nazwą „organizm człowieka”: nie od strony choro- by, ale od strony możliwości danych człowiekowi przez naturę.

 

Jak prawidłowo odbudowywać organizm po chorobach? W czym tkwi tajemnica długiego życia? Czy można żyć nie tylko długo, ale i szczęśliwie, ciesząc się każdą chwilą zdrowego, w pełni wartościowego życia?

 

Poznacie pięć głównych warunków aktywnej długowieczności, zasady prawidłowego odżywiania się w celu zachowania młodości. Zapoznacie się z zestawem ćwiczeń koordynujących nadciśnienie, arytmię, astmę i wiele innych chorób. Nauczycie się wychowywać zdrowe dzieci i dowiecie się, jak nie stracić własnego zdrowia podczas opieki nad ciężko chorymi bliskimi ludźmi. Przytoczone w książce przykłady zwolenników doktora bubnowskiego nie mogą nie budzić podziwu.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Moje menu
Informacje
 
DRE STUDIO Rozwiązania dla biznesu